Kosmetologų forumas - Next Quality Anti-Age Forum‘16

2016 m. spalio 15-16 dienomis vyko didžiausias Baltijos šalyse estetikos profesionalų forumas – „Next Quality Anti-Age Forum‘16“. Kosmetologai, dermatologai ir estetinės medicinos žinovai buvo kviečiami susitikti ketvirtą kartą organizuojamoje didžiausioje tarptautinėje konferencijoje „Anti-Age“ tema. Forumo idėja buvo supažindinti specialistus su „Anti-Age“ naujovėmis ir aktualijomis, plėsti profesionalių ir privačių klientų požiūrį nuo siauros kosmetologijos sampratos iki kompleksinio požiūrio į sveikatą ir odą, nuo vartojimo kultūros link sąmoningo naudojimo.
Džiaugiamės, kad estetikos centras „Kosmedija“ galėjo ne tik dalyvauti forume, bet ir pakviesti dvi labai žymias lektores iš JAV ir Maskvos.
Lina Kennedy (JAV) - „Alexandria Professional“ kompanijos įkūrėja ir vadovė, tarpatautinė trenerė, L. Kennedy plaukelių šalinimo teorijos ir specialios 6 žingsnių technikos autorė, šiuo metu Šiaurės Amerikoje vykdomos NAPPA (North American Partnership Program for Academies) programos įkūrėja, įvairių tarptautinių projektų dalyvė ir organizatorė, lektorė grožio industrijos renginiuose.
Pristatė pranešimą - „Kūno odos jauninimo procedūros. Eksfoliacija natūraliu cukrumi. Holistinis požiūris. Pilnas odos priežiūros ciklas ir jo reikšmė.“
Dr. Diana Yudina (Maskva) - Gydytoja-dermatovenerologė, kosmetologė, sertifikuota ,,Mezoterapija ir pilingai“ krypties trenerė, kompanijoje Valleks M (Maskvoje) vadovė, „Skin Tech & Aesthetic Dermal“ (Ispanija) ekspertų grupės narė, sertifikuota „Ipsen“ kompanijos trenerė, sertifikuota estetinės akademijos trenerė kompanijoje Galderma.
Pristatė pranešimą - „Integralus požiūris į odos „anti-age“ terapijos sistemą. Geroprotekcija. Suderinti korekcijų protokolai.“