Kosmetologijos kursai

Siejate savo profesinę ateitį su kosmetologija? Norite grožio paslaptis skleisti kitiems? O gal paprasčiausiai siekiate pagilinti turimas žinias, įgyti praktinės patirties ir tai, ką išmokote, pritaikyti savo odos priežiūroje? Kad ir koks bebūtų Jūsų tikslas, kosmetologijos kursai laiko švaistymu netaps.

 

Dažniausiai kosmetologijos procedūromis gražinamas veidas, tačiau didelis dėmesys taip pat skiriamas viso kūno priežiūrai, taikomos įvairios gydomosios kosmetologijos procedūros.

 

Ko išmoksite kosmetologijos kursuose?

Pripažinkime, pasidaryti kokybišką makiažą nėra lengva ir visi, kas yra bandę bent minimaliai gražintis, greičiausiai pasakys tą patį. Gali būti, kad jau ilgai ieškote tobulų makiažo priemonių, tačiau jaučiate, kad rezultatas vis nėra toks, kokio tikitės. Galbūt po kursų suprasite, kad Jūsų naudojama kosmetika Jums visiškai netinka. Įsigiję naujus produktus bei išmokę naujų makiažo technikų galite iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę.
Jau tikriausiai supratote, kad kosmetologija apima ne tik makiažo priemones, tačiau ir tinkamą jų naudojimą, teisingų produktų pasirinkimą. Svarbu įsidėmėti tai, kad jeigu tam tikro produkto kokybė yra patvirtinta bei jis tinka Jūsų draugei, kaimynei ar bendradarbiui, nereiškia, kad jis tiks ir Jums. Žmonės dažnai pamiršta, kokią svarbą turi odos tipas bei kitos genetikos nulemtos ypatybės. Dėl to taip svarbu išsiaiškinti, ko trokšta būtent Jūsų oda.
Teorinių žinių svarba yra labai didelė ir į jas niekada nenumojame ranka, tačiau kursuose didesnį dėmesį kreipiame į praktinius gebėjimus, kadangi, vis dėlto, kosmetologija į praktiką yra orientuota labiau nei į teoriją. Kalbant apie teoriją, svarbiausia yra pažinti produktus bei susipažinti su procedūrų protokolais.

 

Kosmetologija – tai ne tik makiažas

Kosmetologijos paslaugos susideda daugiausiai iš įvairių veido bei kūno procedūrų, daug dėmesio skiriama tiek grožiui, tiek gydomajai kosmetikai:
  • kūno ir veido pilingai;
  • aparatinė kosmetologija;
  • įvairios kūno priežiūros programos;
  • kūno ir veido masažai;
  • veido procedūros;
  • įvairios kitos grožio bei gydomosios kosmetikos procedūros.

 

Turime 20 metų patirtį, estetikos centre dirba tik sertifikuoti savo srities specialistai, o mūsų naudojami produktai – aukštos kokybės, registruoti ir, svarbiausia, visiškai saugūs naudoti. Įgykite žinių, kurios bus naudingos visą gyvenimą.
Kosmetologe Vilniuje
Kosmetologijos mokymai