Kosmedijos svečias - Michailas Ševelevas, Meder Beauty Science mokymų vadovas

Birželio pabaigoje Kosmedijoje lankėsi Meder Beauty kompanijos plėtros direktorius, Meder Beauty Science mokymų vadovas Michailas Ševelevas.
Maskvoje Michailas vadovauja "Beautown" firmai, bei taip pat yra įkūręs Meder Beauty mokymų centrą skirtą klientams-neprofesionalams.
Viskas prasidėjo nuo makiažo studijos - pasakoja gerb. Michailas.
Pradėjome konsultuoti pas mus besilankančius klientus, šie bandydavo dekoratyvinę kosmetiką, konsultuodavome kaip teisingai parinkti spalvas, produktus, tuo tarpu klientas odos nuvalymą, paruošimą bei makiažą atlikdavo pats. Pamatėme, kad tai duoda puikių rezultatų abiems pusėms: klientas išeidavo žinodamas apie paskutines make-up tendencijas, naujienas, ką ir kai, o svarbiausiai teisingai, naudoti, o mes tuo tarpu likdavome patenkinti augančiais pardavimais.
Todėl kilo idėja tokį patį modelį pritaikyti Meder Beauty Science kosmetiniams preparatams ir įkurti Meder Beauty Lab klientų grožio mokyklą. Ši idėja taip pasiteisino, jog Maskvoje ir Sankt Peterburge nespėjame daryti užsakymų, nes kažkam iš klientų vis kažkas pasibaigia ir skubiai reikia papildymo. Pradėję naudoti Meder, mūsų klientai nenori nieko kito, jokių alternatyvų. - šypsodamasis kalba plėtros direktorius.
Šį unikalų projektą Michailas pristatė į Kosmediją estetikos centrą susirinkusiems kosmetologams iš įvairių Lietuvos miestų. Taip pat svečias praktinį seminarą vedė Druskininkuose SPA Vilniaus SANA Spa centro specialistams, kuriems projektas pasirodė itin patrauklus.
Klientų Grožio Mokykla
Ne paslaptis, kad dauguma klientų besilankančių salone po profesionalių Meder procedūrų, įsigyja tos pačios linijos produktus odos priežiūrai namuose. Klientai tiki savo specialistu ir preparatais, su kuriais šis dirba.
Tačiau taip pat daug potencialių j klientų nesilanko pas kosmetologą, o dar daugiau odos priežiūros produktus perka prekybos centruose. Kaip gi šiuos klientus pritraukti? Kaip pademonstruoti mūsų turimų produktų privalumus? Būtent apie tai pasakojo ir naują kliento ir specialisto bendravimo formos modelį pademonstravo Michailas Ševelevas.
Meder Beauty Science siūlo naują požiūrį į mums jau įprastą profesionalo konsultaciją ir priemonių parinkimą klientui – MEDER BEAUTY LAB.