„Kosmedija“ atšventė 27-ąjį gimtadienį

„Kosmedija“ atšventė 27-ąjį gimtadienį

Lapkričio mėnesį „Kosmedija“ stilingai ir jaukiai atšventė savo 27-ąjį gimtadienį. „Kosmedija“ surengė nuotaikingą vakarėlį išskirtinai savo artimiausiems klientams. Renginys, vykęs Estetikos centre „Kosmedija“ buvo tvirtų santykių, užmegztų per daugelį metų, liudijimas ir nuoširdus dėkingumas klientams, kurie suvaidino svarbų vaidmenį įmonės sėkmei.

Svečius pasitiko šiltos įmonės darbuotojų šypsenos, sukurtos pažįstamos ir dėkingos atmosferos, žvarbų vakarą sušildė šokti kvietusi muzika.
Artimiausi klientai buvo supažindinti su 2023 m. laimėjimais bei artėjančiomis karščiausiomis 2024 m. naujienomis. Be aktyvaus šventimo, renginys taip pat suteikė puikią progą klientams užmegzti ir sustiprinti tarpusavio ryšius. Tai palengvino atpalaiduojančią aplinką, kurioje verslo diskusijos sklandžiai susiliejo su švente, sustiprindamos mintį, kad verslo santykiai gali klestėti abipusio dėkingumo atmosferoje.

Atsisveikinimo dovanos ir geri linkėjimai:

Vakarui einant į pabaigą, kiekvienam klientui buvo įteiktas kruopščiai paruoštas dovanų maišelis. Vakaras baigėsi linkėjimais tolesnės sėkmės ir bendradarbiavimo ateinančiais metais, paliekant klientams ilgalaikį įspūdį apie įmonės įsipareigojimą siekti meistriškumo.

 

Renginio galerija

Pažadame džiuginti Jus naujienomis ir dalintis grožio paslaptimis dar daug metų!