IV Tarptautinis „Skin Tech Pharma Group“ kongresas Port Aventuroje

GAME OF AESTHETIC THRONES  4th SEASON

Tobula renginio organizacija, puikus dalyvių priėmimas,  aktualiausios šiandienos  temos ir įdomiausi pranešimai estetinėje dermatologijoje –  visa tai vyko „Skin Tech Pharma Group“ IV-jo Tarptautinio kongreso „Pilingai ir injekcjos“ metu.

Kongreso metu STPG oficialiai pristatė savo naują 2017 metų prekinį ženklą „Happy Intim“ ir  naują hibridinį cheminį pilingą  „Easy Phen Very Light“ (II klasės medicininis preparatas).

„Happy Intim“ preparatų liniją sudaro injekciniai preparatai intymios zonos rejuvenacijai, hidratacijai, skausmo nesukeliantis cheminis pilingas ir kasdieninės priežiūros kosmetiniai produktai. Šiuos preparatus jau greitai galėsime pasiūlyti mūsų šalies ginekologams, dermatologams ir estetinės chirurgijos gydytojams.

Plataus masto renginyje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių. Įdomiausiomis ir aktualiausiomis temomis parengtus  parnešimus skaitė gydytojai dermatologai, plastinės estetikos chirurgai  atvykę iš įvairių pasaulio šalių: Graikijos, Ukrainos, Italijos, Rusijos, Serbijos, Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos, Afrikos ir kitų.  Didelio dėmesio sulaukė praktinės procedūros ir autorinės technikos, demonstruotos  gydytojų, savo kasdieninėje praktikoje naudojančių RRS“ injekcinius preparatus ir „Skin Tech Pharma Group“ cheminius pilingus.

Viena iš daugelio temų: Game of Points. Šios programos tikslas buvo parodyti, kaip atlikti odos revitalizacijos, rejuvenacijos bei užpildymo procedūras pasirenkant minimalų injekcijos taškų skaičių, tuo pačiu neprarandant efektyvumo ir  išlaikant geriausią rezultatą.  Pranešimus skaitė ir procedūras atliko  Dr.Philippe Deprez, Dr. Jane Ranneva, Dr. Diana Yudina, Dr. Olga Antonyuk, Dr. Franceso Lino, Dr. Maria Mavridou, Dr. Anica Jevremovic ir kiti.

Dr. Philippe Deprez pademonstravo HA užpildo  ir RRS Tensor Lift preparato kombinacijos techniką, kuri leidžia pasiekti puikių rezultatų norint suteikti stangrumo, liftingo efektą.

Dr. Maria Mavridou pademonstravo specialią 7 taškų  RRS Hyalift Proactive  atlikimo „bolus“  technika. Dr. Diana Yudina virtuoziškai atliko RRS Skin Relax 3 taškų injekcijas skirtingose veido zonose.

Apie juodaodžių odos ypatumus ir  cheminius pilingus pranešimą skaitė ir patirtimi dalinosi Penny Jenkinson iš Pietų Afrikos Respublikos.

Įdomus ir nestandartinis buvo Ukrainos gydytojos Yevhenijos Lifshyts pranešimas apie preparatą „XL hair“ naudojimą. Atlikti klinikiniai tyrimai taikant tam tikrą metodiką  akne sergantiems pacientams.