Invazinės / Mažai invazinės technikos

Injekcinės procedūros kūnui ir veidui

Injekcinės procedūros kūnui ir veidui

Odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas RRS® Silisorg HA preparatu

Aprašymas

Procedūra atliekama su mezoterapiniu kokteiliu RRS® SILISORG HA, kurį gamina Skin Tech Pharma Group, SL – Ispanija. Tai sterilus injekcinis implantas, kuris pagamintas organinio silicio, nestabilizuotos hialurono rūgšties ir antioksidacinio poveikio biorevitalizuojančio komplekso pagrindu.

 

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

RRS® Silisorg HA – specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos biologinį gyvybingumą. Stimuliuojamas fibroblastų darbas, daugėja kolageno ir elastino skaidulų, pagerėja mikrocirkuliacija. Drėkinimas apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo, suteikia odai sveiką ir gražią išvaizdą.

RRS® Silisorg HA yra medicinos preparatas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas brandžiai ir negyvybingai odai, stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

Odos drėkinimas šiuo preparatu tinkamas ir kūno srityse, tokiose kaip rankos, kaklas, dekoltė, pilvas (strijos), šlaunys, sėdmenys.

 

*Originaliose „RRS® “ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 70 Eur 35 Eur

 

Procedūros trukmė: nuo 45 min