Rankų priežiūra jei kankina įaugęs nagas

Dailioms rankoms ir nagams!

Profesionaliame estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ tiekiamas platus grožio paslaugų asortimentas. Vienos iš dažniausiai naudojamų procedūrų – tai rankų priežiūros procedūros, kuomet paruošiami gražūs, tvarkingi nagai, tinkamai sutvarkoma rankų oda. Jeigu ramybės neduoda įaugęs nagas, nagai blanksta ir praranda reikiamą spalvą ar susiduriate su rankų odos problemomis – kreipkitės į mūsų grožio centro specialistus ir sulauksite pagalbos kone visais pasitaikančiais atvejais.

 

Dėmesys – ilgalaikiam efektui ir kokybei

Pas mus rasite platų rankų priežiūros paslaugų asortimentą. Atliekamos įvairios manikiūro procedūros, teikiamos konsultacijos reikiamais grožio klausimais. Jus aptarnaus daug metų savo srityje dirbantys specialistai kosmetologai, todėl rankos bus sutvarkytos tinkamai, o atliktų procedūrų efektas ilgalaikis. Sekdami papildomomis specialistų rekomendacijomis, galėsite ne tik įsitikinti puikiu procedūrų rezultatu, bet taip pat džiaugtis ilgai išliekančiu grožiu.

 

Rankų priežiūros procedūros

Estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ atliekamas higieninis manikiūras su lakavimu ar be lakavimo, SPA manikiūras, paprastas ar gelinis nagų lakavimas, rankų masažas, parafino terapija bei daugybė kitų grožio paslaugų. Tvarkomi lūžinėjantys ir neišvaizdūs nagai, įaugęs nagas, odelės, naudojant profesionalias kosmetologines priemones suteikiama reikiama nagų forma bei išvaizda. Rankos įmasažuojamos specialiais drėkinamaisiais kremais, o odelės ištepamos aliejukais. Rezultatas – dar geresnė savijauta, sušvelnėjusi ir gyvybinga oda.

 

Kruopštumas ir profesionalumas

Procedūras atlieka daug patirties turintys meistrai, visų procedūrų metu laikomasi būtiniausių higienos bei saugumo reikalavimų: rankos dezinfekuojamos, mūvimos specialios vienkartinės pirštinės, naudojamos atitinkamos priemonės bei profesionali kosmetologinė įranga. Atlikus procedūras, būtina kurį laiką saugoti rankų odą – tai užtikrins didesnį procedūrų efektyvumą. Visą reikalingą informaciją apie tolesnę rankų priežiūrą Jums suteiks mūsų specialistai.

 

Apsilankykite mūsų estetikos ir mokymo centre! Čia Jūsų grožiui nieko netrūks – užtikriname platų estetinių paslaugų pasirinkimą, kuriame sau reikalingų procedūrų atras net išrankiausias klientas!