Hialurono rūgštis

Natūrali priemonė jaunatviškam grožiui!

Estetinėje medicinoje dažnai naudojama hialurono rūgštis – tai sudėtinis angliavandenis, priskiriamas glikozaminoglikanų grupei ir paplitęs jungiamajame audinyje. Ši medžiaga natūraliai susidaro mūsų organizme, didžiausia jos dalis – net apie 50% yra odoje, todėl hialuronas nekenkia sveikatai. Naudojama labai mažais ir saugiais kiekiais ši rūgštis padeda atkurti gražią bei jaunatvišką odos išvaizdą, pašalina net pačias smulkiausias raukšleles.

 

Hialurono rūgštis – natūralus odos drėkiklis

Hialuronas yra skaidri ir tiršta substancija, kurioje daug vandens molekulių. Jis puikiai sugeria vandenį bei tolygiai paskirsto jį visuose odos audiniuose. Būtent ši vandenį absorbuojanti ir išlaikanti savybė padeda hialuronui pelnyti plačiai estetinėje medicinoje bei dermatologijoje žinomą vardą. Hialuronas – tai natūralus odos drėkiklis, turintis neįprastai didelį bei vertingą poveikį odai.

 

Hialurono rūgšties poveikis

Hialurono rūgštis pasižymi šiais privalumais:

  • oda pamaitinama trūkstamomis medžiagomis;
  • skatinamas odos elastingumas, lygumas, stangrumas, atstatoma normali odos veikla;
  • nyksta raukšlės bei kiti įvairūs nelygumai;
  • patikima priemonė kovoti prieš odos sausėjimą ir perštėjimą;
  • atnaujinamos ląstelės, stabdomas senėjimas, oda tampa jaunatviškesnė;
  • gerėja mikrocirkuliacija ir visi odoje vykstantys procesai;
  • ir kita.

 

Patikimo grožio garantas

Atliekant medicinines estetikos procedūras, hialuronas leidžiamas į odą nedidelėmis injekcijomis. Injekuotose odos vietose iš karto ima reikštis jo poveikis, kuris pilnai įsivyrauja po keleto dienų ir, priklausomai nuo paciento amžiaus bei odos būklės, gali išsilaikyti iki vieno ar dviejų metų. Po šios procedūros taip pat rekomenduojama atlikti įvairias papildomas procedūras tam, kad hialurono rūgšties poveikis išsilaikytų ilgiau ir būtų pasiektas optimaliausias rezultatas.

 

Estetikos ir mokymo centro „Kosmedija“ kosmetologai pasirūpins tinkamu hialurono rūgšties panaudojimu grožio procedūrose ir užtikrins aukštos kokybės paslaugas. Atlikus hialurono rūgšties procedūras, galėsite mėgautis ženkliai pagerėjusia odos išvaizda bei jaunatviškumu. Nėra to, ko nebūtų galima pasiekti naudojantis modernių technologijų suteikiamais privalumais. Išbandykite šį metodą ir džiaukitės skaisčia, lygia oda be raukšlių!