Estetinės Medicinos Kongresas (Monakas)

Estetinės medicinos specialistai šiais metais ir vėl turėjo progą sužinoti apie naujoves, atliktas studijas bei įvairių autorių atradimus, kurie buvo pristatyti vykusiame IX-jame Pasauliniame Estetinės Medicinos Kongrese, Monake. Estetinė dermatologija, chirurgija, prieš senėjimą nukreipta profilaktika bei gydymas – tris dienas buvo nagrinėjama įvairių lektorių. Pristatyti naujausi HA užpildai, procedūrų protokolai, botulino toksino preparatų, šiuo metu esančių rinkoje, apžvalga.

Naujienos

Itin didelį dalyvių susidomėjimą sukėlė universalus, pritaikytas naudoti visiems botulino toksinams, injektorius Primequal, leidžiantis atlikti injekcijas tiksliau ir saugiau ir taip darantis šią procedūrą paprasčiau įvykdoma.

Merz Aesthetics šiais metais pateikė Bocouture – A tipo Botulino toksiną, pasižyminti aukštu stabilumu, išvalytą (laisvą) nuo kompleksinių baltymų ir efektyvumu nenusileidžiantį Allergan kompanijos gaminamam A tipo Botulino toksinui. Naujas Merz produktas nereikalauja šalčio grandinės ir gali būti laikomas esant kambario temperatūrai. Ši produkto ypatybė tikriausiai daro jį patraukliu daugeliui specialistų.

Apie tai kad mezoterapija ir odos revitalizacija jau tvirtai užėmusi savo nišą estetinėje medicinoje, liudijo kongrese esančių revitalizatorių bei mezoterapinių preparatų gausa.

Savo produkciją reprezentavo bei praktinius seminarus vedė tokios kompanijos kaip Filorga, Laboratoire Revitacare, Genethia, Aesthetic Dermal.

Aesthetic Dermal: REPARESTIM NAUJOVĖS

„Auksiniams“ Pasaulinio kongreso rėmėjams priklausantys Aesthetic Dermal ir Skin Tech produktų gamintojai dalyvius taip pat nudžiugino naujienomis pristatę kompleksinius Reparestim mezoterapinius preparatus. Visų jau ir taip pamėgtas revitalizatorius Reparestim dabar bus leidžiamas skirtingų rūšių priklausomai pagal paskirtį:

Reparestim HA – klasikinis injekcinis Reparestimas, skirtas odos revitalizacijai, regeneracijai paskatinti, dehidratuotos odos būklės pagerinimui, pripildymui aktyviais komponentais ir nestabilizuota hialurono rūgštimi. Po procedūrų kurso oda pradeda „švytėti“, atrodo pailsėjusi ir elastingesnė.

Reparestim eyes – injekcinis preparatas skirtas zonai aplink akis. Stiprus antioksidantinis poveikis, balinamasis, sumažina patinusių paakių problemą, lygina akių kontūrą.

Reparestim Skin Relax – skirtas atpalaiduojančiam efektui gauti bei drėkinti odai. Gali būti taikoma kaip alternatyvi kosmetinė priemonė moterims ir vyrams nenorintiems invazinių procedūrų arba - kaip papildoma priemonė raumenų susitraukimą blokuojančių preparatų efektui pratęsti.

Reparestim whitening – suvienodina odos toną, šviesina odą, taip pat pasižymi antioksidantiniu poveikiu. Skatina epidermio atsinaujinimą, užtikrina odos drėkinimą ir daro ją elastingą.

Reparestim Cellulite – injekcinis preparatas, apelsino žievelės odai. Preparato poveikyje stangrėja oda, didėja jos elastingumas, vyksta audinių detoksikacija, pašalinamas susikaupusio vandens perteklius, pagerinama viršutinių odos sluoksnių kraujo mikrocirkuliacija. Taip pat veikia prieš laisvuosius radikalus, drėkina ir maitina.

Reparestim strech marks – gerina reepitelizaciją, odos tamprumą bei elastingumą. Aktyviai skatina odos ląstelių dalijimąsi, gerina tarpląstelinės medžiagos kokybę ir bendrą odos metabolizmą. Taip pat pasižymi imunomoduliuojančiu bei antioksidantiniu poveikiu.

Reparestim Hair – preparatas plaukų stiprinimui, revitalizacijai. Stiprina plauką aprūpindamas jį svarbiausiomis maitinamosiomis medžiagomis, tarp jų ir nepakeičiamomis amino rūgštimis, antioksidantais, ir dėka specifinių peptidų stimuliuoja jo augimą. Plaukams neleidžia nusilpti, nusialinti, išsaugo ir palaiko sveiką jų būklę. Skirtas tiek moterims, tiek vyrams.

Buvo įdomu išgirsti dalyvavusio kongrese Dr. Philippe Deprez (Aesthetic Dermal kompanijos vadovo) pranešimus apie fermento hialuronidazės (Aesthetic Dermal preparatas Desinfiltral) taikymą hiperkorekcijų, granulomų atvejais. Hialurono rūgšties pertekliui pašalinti naudojamos hialuronidazės poveikis jau pastebimas praėjus 30 min. po injekcijos, o galutinis rezultatas matomas po 24valandų.

Daktaras taip pat nagrinėjo cheminių pilingų (Skin Tech), mezoterapijos (Aesthetic Dermal) produktų galimybes.

Kongrese dalyvavusi Kosmedijos estetikos centro partnerė gydytoja Elena Rumianceva kalbėjo apie šiandien taikoma amino rūgščių terapiją – amino rūgščių funkcinių klasterių poveikį fibroblastams. Šį naują revitalizacijos būdą, dėl kurio vyksta fibroblastų stimuliacija ir suintensyvinama neokolageno sintezė, gyd. E.Rumianceva taip pat išsamiai buvo pristačiusi ir Lietuvos specialistams kalbėdama apie tokio veikimo injekcinį preparatą Jalupro bei tos pačios farmacinės kompanijos (Professional Dietetics, Italija) gaminamus kosmetinius produktus naudojimui namuose - Proglyme.