„Christina Laboratories" konferencija (Maskva)

Gegužės pradžioje, Maskvoje vyko kasmetinis “Christina Laboratories” atstovų susitikimas su šios kompanijos įkūrėja Christina Miriam Zechavi bei jos komanda. Lietuvą atstovavo estetikos centro “Kosmedija” specialistės  Lina Vasiliauskienė ir Viktorija Buriačok.

Konferencijos metu estetistai dar kartą susipažino su naujausia “Christina” pilingų sistema “Peelosophy”, seminaro dalyviai pasidalino patirtimi dirbant su šiais analogų neturinčiais produktais, vyko įvairių “Peelosophy” procedūros variacijų demonstracija.

Antrąją dieną buvo kalbama apie kitus naujausius estetinės kosmetologijos atradimus, patobulintas kosmetikos priemonių formules, kosmetologinių procedūrų derinimą su mezoterapija, plastine chirurgija.

“Į “Christina Laboratories” konferencijas Maskvoje vykstame kasmet ir dar niekada nenusivylėme. Labai smagu, kad susirenka daugelio šalių atstovai, itin naudinga išklausyti kolegų įspūdžius ir patirtį dirbant su įvairias odos problemas turinčiais pacientais. Kalbant apie “Peelosophy” liniją – tai yra itin gilaus veikimo produktai, kuriais pasiekiama stebuklingų rezultatų aknės, hiperpigmentacijos gydyme, siekiant atjauninti, atstatyti odą. Lietuvoje su šiomis priemonėmis dirbame jau nuo praeitų metų rudens. Džiaugiuosi, kad “Christina” kompanija nuolat ieško naujų sprendimų kosmetologijoje”.