„Christina Laboratories" konferencija

Šių metų lapkričio pradžioje pirmą kartą Lietuvoje viešėjo „Christina Laboratories“ mokymų centro vadovė, gydytoja – kosmetologė Julija Koršunova.

Visas straipsnis "Kosmetik".

Informacija "Hair Professional".

Estetikos centro „Kosmedija“ kolektyvas bei konferencijoje dalyvavę specialistai (jų šiais metais susirinko daugiau nei 70) turėjo išskirtinę galimybę kelti savo kvalifikaciją bei gilinti žinias. Julija Koršunova pasidalino savo, kaip specialistės individualia patirtimi bei papasakojo ir praktiškai pademostravo ne tik klasikines „Christina Laboratories“ linijas, bet ir naujas procedūrų bei produktų, skirtų naudojimui namuose, kombinacijas.

„Kiekvienais metais labai laukiu „Christinos Laboratories“ konferencijos, džiaugiuosi, kad visada pavyksta į jas atvykti. Nors jau daug metų dirbu su šia kosmetika, kas kartą sužinau vis daugiau informacijos, naujų metodikų. Ypač įdomu, kai atvyksta nauja lektorė su naujom žiniom bei praktika“- mintimis apie konferenciją dalinosi viena iš dalyvių.

Konferencijos metu buvo pristatytos klasikinės „Christina“ kosmetikos linijos („Comodex“, „Wish“, „Silk“, „FluorOxigen + C“, „Silk“, „Forever Young“, „Unstress“, „Rose de mer“), naujas požiūris į kosmetologiją – intensyvi terapija „Peelosophy“, nauji kosmetikos produktai. Taip pat aptarti individualūs odos gydymo metodai, priemonių naudojimui namuose parinkimas, galimos problemos bei jų sprendimo būdai.