Biorevitalizacija

Sveika ir nepriekaištinga oda!

Biorevitalizacija – tai nechirurginė estetinės medicinos paslauga, kuomet oda atgaivinama natūraliu ir sveikatai nekenksmingu būdu, naudojant gryną negyvulinės kilmės hialurono rūgštį. Šis plačiai estetinėje medicinoje taikomas metodas padeda kovoti su įvairiomis odos problemomis ir ją atjaunina, todėl po atliktų procedūrų galėsite mėgautis ženkliai pagerėjusia odos išvaizda bei sveikata. Biorevitalizacijos teikiama nauda yra tiesiog neginčytina – ji taikoma daugeliu odos susirgimų atvejų.

 

Biorevitalizacija atliekama patyrusių specialistų

Estetikos ir mokymo centras „Kosmedija“ pasirūpins Jūsų grožiu. Čia rasite platų grožio paslaugų asortimentą, atitinkantį kone kiekvieno poreikius. Mūsų centre jau daug metų dirba patyrę skirtingų sričių specialistai, kurie yra pasiruošę padėti Jums suteikdami individualias konsultacijas visais grožio klausimais. Atliktos procedūros suteiks stulbinamus rezultatus bei leis įsitikinti, kad naudojantis moderniais šiuolaikinės estetinės medicinos metodais, pasiekti nepriekaištingą grožį yra paprasta ir patogu.

 

Procedūros eiga

Pirmiausia į reikiamą odos vietą suleidžiama hialurono rūgšties. Dažniausiai biorevitalizacijos procedūros atliekamos tose kūno vietose, kurios yra atviros ir todėl labiausiai pažeidžiamos UV saulės spindulių: veido, kaklo, plaštakų ar dekolte srityse. Hialurono rūgštis estetinėje medicinoje naudojama labai nedideliais kiekiais, todėl yra nekenksminga sveikatai. Injektuotose odos vietose raumenys atsipalaiduoja, nebesusidaro naujos raukšlės. Senos raukšlės nublanksta arba visiškai išnyksta, oda tampa jauna bei gyvybinga.

 

Ką svarbu žinoti apie biorevitalizacijos procedūras?

Rekomenduojamų procedūrų kiekis priklauso nuo žmogaus amžiaus, odos būklės bei daugybės kitų veiksnių. Akivaizdus rezultatas matysis jau po pirmosios procedūros, tačiau tam, kad efektas būtų ilgalaikis, naudinga atlikti papildomas procedūras, apie kurias visą reikalingą informaciją suteiks mūsų estetikos ir mokymo centro specialistai.

 

Biorevitalizacijos privalumai

Biorevitalizacija ne tik panaikina raukšles ir yra naudojama senėjimo profilaktikai, bet taip pat pasižymi dar daugybe kitų privalumų, dėl kurių ji tampa viena iš dažniausiai taikomų grožio procedūrų estetinėje medicinoje. Ji taip pat taikoma prieš plastines operacijas ir yra derinama su kitomis estetinėmis procedūromis, kuomet siekiama pagerinti rezultatus.

 

Apsilankykite estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“. Patyrę kosmetologai atskleis Jūsų grožį bei pasirūpins, kad oda būtų sveika, nepriekaištinga ir atgautų jaunatvišką įspūdį.