Bikini zonos depiliacija

Bikini zonos depiliacija

Pripažinkime, plaukelius šalinti skustuvu – varginantis, nemažai laiko atimantis procesas, o kartoti jį tenka kas 3–4 dienas. Dažnai plaukeliai net nėra visiškai pašalinami, sudirgsta oda, padidėja jos jautrumas.
Savaime suprantama, kad depiliacija užtikrina ilgiau išliekantį rezultatą bei švariau pašalintus plaukelius, tačiau žmonės baiminasi procedūros sukeliamo skausmo. Bikini zonos depiliacija kelia dar daugiau nerimo, kadangi bikini zona – ne tik jautri, ypatingo kruopštumo reikalaujanti vieta, bet taip pat verčia žmones gėdytis. Tiesa, visiškai be reikalo. Profesionalūs kosmetologai puikiai išmano savo darbą, jį atlieka su ypatingu rūpesčiu ir visada stengiasi, kad klientas jaustųsi jaukiai, o grožio salono duris užvertų laimingas, su mintimi sugrįžti.

Depiliacija cukrumi – švelni alternatyva vaškui

Nors labai veiksminga ir ilgalaikė, depiliacija vašku nėra maloniausia procedūra, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti depiliacijos būdą, kuris leis kosmetologo kabinete nejausti įtampos. Plaukelius šalinant cukraus pasta išvengiama skausmo, o rezultatais džiaugtis galės net labai jautrią odą turintys žmonės.

Negi ši procedūra tikrai tokia gera? Tariame drąsų taip!

  • Cukraus pasta neprilimpa prie gyvų odos ląstelių, todėl paskleidžiant ir tepant cukraus pastą ant odos nejaučiamas skausmas (Jūs jaučiate tik tuomet, kai plaukas yra ištraukiamas).
  • Cukrumi plaukų šalinimas lengvesnis dar ir todėl, kad užteptas šiltas ant odos jis įsiskverbia į plaukų folikulus, atveria juos, jie tampa ne tokie suspausti ir plaukai lengviau ištraukiami jų natūralia augimo kryptimi, o ne priešingai – kaip tai atliekama esant depiliacijai vašku.
  • Pasirinkus šią depiliaciją, efektyviai pašalinami net trumpesni plaukeliai.
  • Glotni oda išlieka net kelias savaites.
  • Cukrumi depiliuojama pagal plaukelių augimo kryptį, todėl nėra pažeidžiamas plauko svogūnėlis.
  • Cukraus pasta primena odos šveitiklį, kadangi yra pašalinamos negyvos ir sausos ląstelės, besikaupiančios ant odos paviršiaus.
  • Atliekant depiliaciją pagal Alexandria Professional pilno odos priežiūros ciklo programą, ilgaainiui plaukeliai tampa silpnesni ir plonesni, oda švelni, ir išsprendžiama daugelį klientų varginanti plaukų įauginėjimo problema.
  • Alexandria Professional cukraus pasta – 100 % natūrali, hipoalerginė, neskatinanti inkštirų susidarymo ir net gali būti valgoma!
  • Alexandria Profesional priemonės dėl savo unikalios sudėties tinka bet kokio amžiaus ir tipo odai, taip pat ir vaikams, bet kuriai kūno zonai, bet kuriai etninei grupei (nuo tamsios juodaodžių iki albinosų odos).
  • Įsitikinę Alexandria Professional pažanga ir pilno odos priežiūros ciklo programos („Full Circle“) nauda, ja remiasi vis daugiau Europos, Amerikos bei Rusijos dermatologų ir rekomenduoja ją savo pacientams.
Tiek daug pliusų šis metodas turi ne veltui – juk naudojamos vien natūralios medžiagos, o ant odos tepama cukraus pasta yra kūno temperatūros. Taip išvengiama paraudimų, spuogelių, kraujavimo bei kitų sudirgimų.
Atsiminkite, kad labai svarbu protingai susiplanuoti procedūros laiką, nes porą dienų po jos nerekomenduojama maudytis tiek vonioje, tiek baseine, ežere, jūroje ar upėje. Vieną ar dvi paras taip pat patariama vengti soliariumo ir ilgo buvimo saulėje.