BENE BELLUM - Naujiena kovoje su odos dėmėmis bei hiperpigmentacija

BENE BELLUM - Naujiena kovoje su odos dėmėmis bei hiperpigmentacija

Naujiena iš „Skin Tech“ - produktų linija „Bene Bellum“

skirta kovai su melasma bei hiperpigmentacija

Hiperpigmentacija yra vienas iš labiausiai paplitusių pigmentinių sutrikimų ir dažnai pasitaiko tarp tamsesnio gymio moterų (Fitzpatrick IV VI tipo odos). Tyrimai rodo galimą kelių rizikos veiksnių, tokių kaip genetika, saulės spinduliuotė, amžius, lytis, hormonai, nėštumas, skydliaukės funkcijos sutrikimas, kosmetika ir vaistai vaidmenį.

 

Yra daugybė skirtingų gydymo galimybių, tačiau vis dar nėra sistemingų ir kliniškai tinkamų gydymo algoritmų ir gairių, kurie galėtų būti galutinis melasmos ir kitų pigmentacijos problemų valdymas. Požiūris į hiperpigmentacijos gydymą turi būti kompleksinis.

 

Hiperpigmentacija dažniausiai pasitaiko skruostų, viršutinių lūpų, smakro ir kaktos bei kitose vietose. Melaninas pasiskirsto per epidermį, epiderminis tipas yra labiausiai paplitęs hiperpigmentacijos tipas. Geriausias šio hiperpigmentacijos tipo gydymas yra vietinis gydymas. Dermalinę arba mišraus tipo hiperpigmentaciją, dėl melanino pigmentų gylio, yra sunkiau gydyti.

 

„Bene Bellum“ cheminis pilingas skatina kontroliuojamą epidermio/dermos ląstelių sunaikinimą. Šis poveikis paskatina odos ląstelių regeneraciją ir pagerina epidermio komponentą. Tinkama indikuotinų pacientų atranka, geras konsultavimas ir vietinių namų priežiūros priemonių naudojimas po procedūros yra būtini norint pasiekti norimą pilingo poveikį.

 

Pristatome grupę produktų padėsiančių įveikti hiperpigmentaciją bei melasmą:

Bene Bellum - linijos skirtos kovai su melasma bei hiperpigmentacija produktų aprašymus rasite žemiau pasirinkę dominantį produktą. Jeigu esate kosmetologijos specialistas - profesionalas kviečiame prisijungti prie elektroninės parduotuvės sistemos, kad galėtumėte detaliau susipažinti su BENE BELLUM produktais skirtais profesionaliam naudojimui.

BENE BELLUM - PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI:

-Hiperpigmentacijos dėmių šalinimui skirtas rinkinys
- Hibridinis TCA pilingas, pagerina netolygų odos atspalvį, šviesina hiperpigmentacijos paveiktą bei papilkėjusią odą.
- Pilingas, pasižymintis puikiomis šviesinamosiomis savybėmis.

 

BENE BELLUM - NAUDOJIMUI NAMUOSE:

- Intensyvus drėkinamasis kremas, skirtas uždegimo slopinimui po pilingo procedūros.
- Naktinis kremas odos ryškumo atnaujinimui, padeda išvengti senėjimo požymių bei atgaivina, išlygina ir šviesina odos toną.
- Serumas prieš senėjimą su stipriu antioksidaciniu ir drėkinamuoju poveikiu.
- Intensyvus šviesinamasis kremas su vidaus ir lauko foto apsauga SPF 50.