Bendradarbiaukime

Eikime kartu sėkmės link

Mieli kolegos,

Kviečiame prisijungti Jus prie kosmetologų, grožio salonų ir Spa centrų sėkmingai dirbančių su profesionalia kosmetika platinama estetikos centro „Kosmedija“.

Jau 27-erius metus sėkmingai dirbanti įmonė atstovauja visame pasaulyje garsių įmonių prekinius ženklus, tokius kaip Christina Laboratories, Gernetic Inernational, Skin Tech Pharma Group, Alexandria Professional ir kita.

Šiandien galime pasiūlyti platų profesionalios kosmetikos asortimentą, leidžiantį spręsti įvairias estetines odos problemas. Malonios pasilepinimo ar rimtos korekcinės programos leis kiekvienam specialistui pasirinkti pačias aktualiausias grožio puoselėjimo procedūras, galinčias patenkinti kiekvieno kliento norus. Iš gausaus produktų asortimento galite pasirinkti tokias produktų kategorijas:

  • Kosmetikos produktai estetistams
  • Kosmetikos produktai kosmetologams
  • Cheminiai pilingai (TCA, kombinuoti rūgščių pilingai)
  • Injekciniai preparatai (sertifikuoti ES III klasės medicininiai preparatai)
  • Produktai mikropigmentacijai ir manualiniam mikropigmentavimo būdui.
  • Produktai depiliacijai natūralia cukraus pasta (Alexandria Professional)
  • Produktai ilgalaikiam blakstienų priauginimui (3D Lashes)

Optimali produktų koncentracija, sinergetiškai veikiantys komponentai, procedūrų protokolai ir žingsninė procedūrų sistema, ne tik palengvins Jūsų darbą, bet ir leis pasiekti išties puikių rezultatų.

Visi mūsų centre parduodami preparatai gaminami atsižvelgiant tik į aukščiausius kokybės reikalavimus. Jie pereina daugiažingsninę kontrolę, ilgus testavimus, kad galėtų atitikti visus tarptautinius standartus.

Siekdami tik kokybiškų ir profesionalių mokymosi programų mes specialiai įkūrėme naują, modernų edukacinį centrą. Čia kiekvienas specialistas galės sužinoti ne tik pačias paskutines inovacijas grožio industrijoje, bet ir pasirinkti labiausiai dominančias mokymosi programas.

Atstovaudami ne tik savo, bet ir mumis pasitikinčių kompanijų vardą, suprantame, kaip yra svarbu išmokti teisingai naudotis turima kosmetika - juk nei vienas, netgi labiausiai veikiantis preparatas, nebus tinkamai veiksmingas, jeigu jį neteisingai naudosite. Todėl prieš parduodant vieną ar kitą produktą, mes didelį dėmesį skiriame specialistų apmokymams. Kiekvieną specialistą supažindiname su produktais, procedūrų protokolais, demonstruojame teisingą procedūrų atlikimą, bei organizuojame praktinius mokymus žinių užtvirtinimui.

Savo partneriams nuolat rengiame kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi kursus. Kviečiame į tarptautinio lygio konferencijas su garsiais užsienio lektoriais ir gydytojais.

Susitikime maloniam pokalbiui apie grožį ir praplėskite savo žinių ir paslaugų asortimentą, kartu su mūsų estetikos centru „Kosmedija“