Apie Kosmediją

Apie mūsų kompaniją bei darbuotojus

Čia karaliauja grožis

„Tai buvo idėja, kurios pradžia prasidėjo prieš dvidešimt metų. Noras, kad kiekvienas pravėręs estetikos centro „Kosmedija“ duris, pasijaustų čia lyg namie. Ilgus metus gludintos mintys, tikslai ir siekiai vedė prie vieno tikslo – grožio paslaugas, jaukumą ir kokybę susieti kartu. Norėjau pasiūlyti paslaugas prieinamas ir reikalingas kiekvienam – ne tik klientams, bet ir grožio srityje dirbantiems profesionalams“ Lina Vasiliauskienė, centro vadovė.

Profesionalus aptarnavimas

Aptarnaudami klientus, dirbdami su šalies kosmetologais, organizuodami specialistų mokymus visada didžiausią dėmesį skiriame kokybei. Siekdami tokio tikslo stengiamės rinktis tik geriausius produktų gamintojus galinčius patenkinti visų lūkesčius. Kiekvieną kartą, prieš pristatydami naują produktą, patys įvertiname jo kokybę ir efektyvumą. Klientams ir dirbantiems kosmetologams tiekiame registruotus, sertifikuotus ir saugius produktus. Skatiname mūsų grožio salone dirbančius specialistus nuolat tobulėti, dalyvauti seminaruose, tarptautiniuose mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo programose.

Centro vadovė

Lina Vasiliauskienė - grožio centro Kosmedija įkūrėja

Medicinos kosmetologė, tarptautinė mezoterapijos trenerė, mezoterapijos, injekcinių metodikų specialistė, mokymų vadovė, kosmetologijos srityje dirbanti jau daugiau nei 20 metų. Vadovės iniciatyva salonas nuolat puoselėjamas, čia noriai dalijamasi neįkainojama patirtimi ir žiniomis.

Komanda

Viktorija Buriačiok

Med. kosmetologė

Dovilė Girdvainytė

Kosmetologė

Ieva Žemaitaitytė

Kosmetologė

Marija Čepelevskaja

Kosmetologė
SPA ir kūno specialistė

Silvija Žičkuvienė

Registratūros vadybininkė

Alina Andrukonienė

Pardavimų vadovė

Gita Rimdžiūtė

Kauno ir Klaipėdos regionų pardavimų vadybininkė

Karolina Kratalova

Registratūros vadybininkė